Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim, którzy tworzą środowisko naszego kościoła Rektoralnego, waszym rodzinom oraz gościom, aby te święta były dla was czasem umocnienia życia w wierze jako uczniowie – misjonarze Zmartwychwstałego Pana. Niech Zmartwychstwały Jezus będzie obecny w waszym codziennym życiu i obdarza was pokojem oraz nadzieją.

W poniedziałek 1 kwietnia Msza święta w naszym kościele będzie o godz. 12.00.

W środę 3 kwietnia zapraszamy o 18.00 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę świętą.

W czwartek 4 kwietnia zapraszamy na spotkanie dla kobiet. Rozpoczęcie o 11.00 adoracją Najświętszego Sakramentu, następnie Msza święta, a potem spotkanie w sali pod kościołem. Temat spotkania: Wanda Broniszewska – współczesna ukryta mistyczka.

W niedzielę za tydzień, 7 kwietnia przypada pierwsza niedziela miesiąca. W naszym kościele jest celebrowana Msza święta w intencji o obczyzny o godz. 12.00. Od 11.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i i modlitwa różańcowa.

W poniedziałek 8 kwietnia o godz. 18.00 w kościele parafialnym (obok naszego kościoła) rozpoczyna się Seminarium odnowy wiary, które prowadził będzie o. Paweł Drobot CSsR. Więcej informacji na plakacie. Zapraszamy do udziału.

Kategorie: Ogłoszenia