XXIV Niedziela Zwykła • Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Dzisiaj o 17.00 będzie Msza święta, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia, którą prowadzi wspólnota Missio Christi.

W środę o 18.00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę, 3 grudnia rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu.

Za tydzień, w piątek 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Msza święta w naszym kościele będzie o godz. 18.00. Po Mszy będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie spotkanie dla kobiet w sali pod kościołem.

Uwaga na oszustów

W sieci pojawiła się strona aligion.app, która tworząc podstrony między innymi warszawskich parafii i kościołów, oferuje usługi typu: „zamów nabożeństwo”, „wesprzyj parafię”. Mamy już pewność, że co najmniej kilka parafii tam funkcjonujących nie podpisywało żadnych umów z organizatorami tego przedsięwzięcia, dlatego prawdopodobnie jest to systemowe zdarzenie tzw.  naruszenia cyberbezpieczeństwa. Usługi zamawiane na tej stronie, wbrew intencjom ofiarodawców, nie trafiają do duszpasterzy, parafii. Prosimy o rozwagę.
Jednocześnie przypominamy, że nasz kościół rektoralny posiada jedną oficjalną stronę www.benon.redemptor.pl. Tylko przez tą stroną i znajduący się tam formularz można zamówić intencje Mszy świętej w naszym kościele.

Kategorie: Ogłoszenia