XXV Niedziela zwykła, rok A.

W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 będzie celebrowana dodatkowa Msza Święta, po której będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia prowadzona przez wspólnotę Missio Christi.

W poniedziałek 25 września wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy.

We wtorek 26 września redemptoryści obchodzą wspomnienie bł. Kaspra Stanggasnigera, wychowawcy młodzieży. O godz. 19.00 będzie dodatkowa Msza Święta, a po niej Adoracja Najświętszego sakramentu prowadzona przez wspólnotę Sursum Corda. Po Adoracji zapraszamy na spotkanie przy kawie i herbacie.

W piątek 29 września obchodzimy Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W niedzielę 1 października zakończy posługę w naszym kościele pan organista Michał Pyrzyński. W redemptorystów z kościoła św. Benona oraz całej społeczności naszego kościoła dziękuję panu Michałowi za wieloletnią posługę w naszym kościele rektoralnym i animowanie modlitwy śpiewem.

W niedzielę 1 października na Mszy Świętej o godz. 12.00 będziemy gościć rodziny i przyjaciół żołnierzy z batalionu „Pięść”. W tej intencji będzie odprawiona Msza Święta.

Zakończył się pierwszy etap remontu sali pod kościołem. Sala została pomalowana i odświeżona. Do teraz jest gotowa spotkań dla grup. Kolejny etap to zrobienie wentylacji w sali.

Od października będzie nowa strona naszego kościoła. Będzie też nowy adres internetowy www.benon.redemptor.pl.

Kategorie: Ogłoszenia