XXVI Niedziela Zwykła, rok A.

Rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe będzie w środy, połączone z nowenną. Zapraszamy w środę 4 października na godzinę 18.00.

W pierwsze czwartki miesiąca odbywać się będą w naszym kościele spotkania dla kobiet prowadzone przez Polski Związek Kobiet Katolickich. W najbliższy czwartek, 5 października o godzinie 11.00 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową. W czasie modlitwy będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. O 11.30 Msza Święta, a następnie spotkanie przy kawie i herbacie oraz konferencja tematyczna. Tematem konferencji będzie przesłanie św. Faustyny Kowalskiej dla współczesnych kobiet.

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od 18.00 do 19.00. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania i pokuty.

Od dzisiaj funkcjonuje nowa strona internetowa naszego kościoła pod nowym adresem www.benon.redemptor.pl. Na stronie można znaleźć ogłoszenia duszpasterskie, informacje o intencjach mszalnych oraz o nadchodzących wydarzeniach i spotkaniach modlitewnych, które będą miały miejsce w naszym kościele.

Powstał także oficjalny profil na FB naszego kościoła „Kościół św. Benona w Warszawie”, adres internetowy to: www.facebook.com/sw.Benon

Dzisiaj kończy pracę w naszym kościele pan Michał Pyrzyński. W imieniu redemptorystów oraz społeczności kościoła św. Benona dziękujemy panu Michałowi za wieloletnią posługę i animację śpiewu. Jednocześnie witamy panią Aleksandrę, która od przyszłego tygodnia będzie posługiwać jako organistka.

Kategorie: Ogłoszenia