Najświętszej Trójcy, uroczystość.

W środę 29 maja zapraszamy godz. 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy razem z nabożeństwem majowym, a następnie Mszę Świętą. Intencje do modlitwy w czasie nowenny można przesyłać przy pomocy formularza na naszej stronie internetowej. W miesiącu maju nowenna będzie połączona z nabożeństwem majowym.

W czwartek 30 maja jest Uroczystość Bożego Ciała. W naszym kościele Msza święta będzie o 12.00. Msza święta z procesją przez ulice naszej parafii będzie w kościele parafialnym Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00. Centralne uroczystości rozpoczynają się natomiast w katedrze o godz. 10.00.

W dniach 31 maja – 2 czerwca będzie się odbywał w naszym kościele Kurs Nowe Życie. Są to rekolekcje mające na celu odnowę wiary. Zapraszamy do udziału oraz do przekazywania tego zaproszenia osobom poszukującym relacji z Bogiem. Zapisy na kurs do środy 29 maja.

Ze względu na rekolekcje Msza święta w sobotę 1 czerwca będzie o godzinie 17.00.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary, które są przeznaczone na inwestycje prowadzone w naszym kościele.

W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Święto Dziękczynienia. Do puszek będą zbierane ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. W naszym kościele, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, od godziny 11.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa oraz Msza święta w intencji ojczyzny.

Z okazji dnia matki, polecamy wszystkie mamy naszej modlitwie Maryi, Matce Nieustającej Pomocy i życzymy wielu radości oraz życzliwości ze strony dzieci.

Kategorie: Ogłoszenia