IX Niedziela Zwykła.

W środę 5 czerwca zapraszamy o godz. 18.00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie na Mszę świętą. Intencje do modlitwy w czasie nowenny można przesyłać przy pomocy formularza na naszej stronie internetowej.

W czwartek 6 czerwca zapraszamy na spotkanie dla kobiet organizowane przez Polski Związek Kobiet Katolickich. Rozpoczęcie o 11.00 adoracją Najświętszego Sakramentu, następnie Msza święta. Tematem spotkania w tym miesiącu jest  Rola babci w przygotowaniu wnuków do przyjęcia sakramentów inicjacji chrześcijańskiej (chrzest, pierwsza komunia święta, bierzmowanie).

W sobotę 8 czerwca zapraszamy na spotkanie dla kobiet organizowane przez Dzielne Niewiasty. Rozpoczęcie o godz 9.00. Przedpołudniowa część to warsztaty na temat „Na asertywność nigdy nie jest za późno – jak komunikować się łagodnie, stanowczo i bez lęku”. Część popołudniowa rozpoczyna się o 13.30 adoracją Najświętszego Sakramentu i Mszą świętą. Następnie będzie konferencja na temat „Etty Hillesum. Kobieta na czasy kryzysu”. Więcej informacji i zapisy na stronie dzielneniewiasty.pl

Dziękujemy za złożone w minioną niedzielę ofiary, przeznaczone na inwestycje prowadzone w naszym kościele. Dziękuję także ofiarodawcy, za pomoc wyposażeniu aneksu kuchennego w sali pod kościołem.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Drogowskaz. Dzięki niej osoby, które ustawią nasz kościół jako „swój kościół” będą mogły mieć dostęp do aktualnych informacji i bieżących ogłoszeń.

W przyszłym tygodniu w weekend planowane są zawody sportowe w naszej okolicy. Mogą być utrudnienia związane z dojazdem. Osoby, które będą chciały przyjechać na Mszę do nas, mogą skorzystać z naszego z miejsca na zaparkowanie przy kościele.

Polecajmy w modlitwie wybory do Parlamentu Europejskiego, aby zostali wybrani ludzie, którzy szanują wartości ewangeliczne.

Kategorie: Ogłoszenia