Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

CUD – Warsztaty dla kobiet

3 lutego, 2024 @ 10:00 am 2:30 pm

Warsztat powstał jako efekt ponad półtorarocznej współpracy grupy przyjaciółek.

Pierwszy warsztat z cyklu CUD poświęcony będzie jakościom, które nas wypełniają.  Pokażemy jak te jakości wpływają na nasze samopoczucie, funkcjonowanie, podejmowane decyzje. Co za tym idzie, jak uzdalniają lub uniemożliwiają nam czynienie dobra i wybieranie trudu miłości.

Doświadczymy przyjemnego procesu powstawania więzi i wymiany dobra między ludźmi. Zobrazujemy naszą osobistą odpowiedzialność z to co wybieramy.

Pochylimy się nad tym skąd brać siłę i jak świecić, prawdziwie świecić JEGO światłem… jak stać się CUD-em o konkretnym imieniu i nazwisku, niepodrabialnym i wyjątkowym.

Zajęcia pełne dynamiki, humoru, doświadczeń, przykładów z życia, narzędzi do zabrania ze sobą na każdy dzień. Świetna atmosfera… GWARANTOWANA!

Plan warsztatów

Recepcja czynna od 9.30

10.00 – Sesja I

12.00 – Przerwa kawowa

12.30 – Sesja II

14.30 – Zakończenie

Koszt: informacje zostaną podane w momencie uruchomienia zapisów.

Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona. O kolejności przyjęcia decyduje wysłanie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata zadatku.

Kontakt: 510 962 343 lub e- mail:  cudownosc.kobiety@gmail.com

Zapisy na warsztaty od końca grudnia 2023.

PROWADZĄ

Dorota Wiśniewska

Od 9 lat żona Piotra, mama 8 – letniego Feliksa i 6 – letniej Ani.

Z wykształcenia, zawodowo i z pasji związana jestem z pracą z ludźmi, zarówno w strukturach firm w działach HR jak również poza nimi. Poszukuję talentów, rozwijam, motywuję i współtworzę przyjazne środowisko pracy. Najbliższa mi jest sfera bycia blisko człowieka, widzenia w nim tego co dobre i dmuchania w skrzydła. Posiadam doświadczenie we współprowadzeniu warsztatów dla rodziców. Od ponad 17 lat jestem we wspólnocie w kościele katolickim, gdzie doświadczam bycia na drodze do dojrzałej wiary. Największym owocem tego jest życie w przekonaniu, że Pan Bóg mnie kocha, taką jaką jestem. Stawia na mojej drodze cudownych ludzi. Tak też postawił Elizę i kilka innych kobiet, z którymi rozwijamy dzieło, które Pan stworzył, w aspekcie Ciała-Umysłu-Duszy. Dla mnie jest CUD, za który jestem Mu ogromnie wdzięczna… CUD, że stworzył, że obdarowuje w obfitości drugim człowiekiem. Chcę się tym dzielić z innymi kobietami.

Monika Adamus

Od 15 lat żona Tomasza, mama 14-letniego Filipa i 10-letniego Jakuba. Na co dzień pracuje jako specjalistka ds. marketingu w średniej co do wielkości firmie, w której głównymi wartościami są człowiek i rodzina. Kierunki ukończonej edukacji to Język Francuski Handlowy oraz Stosunki Międzynarodowe.

Prywatnie zajmuje mnie i pociąga psychologia. To sprawia, że jestem w ciągłej podróży, poznając siebie i drugiego człowieka. Pasjonuje się relacjami międzyludzkimi, dlatego od kilkunastu lat uczestniczę w kursach i szkoleniach tematycznych. Obecnie uczestniczka Szkoły Trenerów Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Jestem autorką wielu tekstów traktujących o relacji małżeńskiej, które były publikowane m.in. dla Weekendów Małżeńskich prowadzonych przez brata Piotra Zajączkowskiego. Uwielbiam dostrzegać w drugim człowieku dobro i otaczać go miłością. Posiadam umiejętność słuchania oraz dostrzeżenia i wypowiedzenia, tego co jest budujące i co pomaga wzrastać. Wierzę, że największym darem jaki otrzymaliśmy od Boga jest życie i drugi człowiek.

Eliza Rudzińska-Ślusarczyk

Od 9 lat żona Bogumiła, mama 8-letniej Rozalki i 4-letniego Gabriela. Z wykształcenia mgr inżynier nauk przyrodniczych, pedagog, manager kultury i instruktor tańca. Prowadzę od 15 lat własną działalność managerską i artystyczną.

Ponad 25 lat działam jako tancerka, od 13 lat jako choreograf i prowadzący kilkunastu zespołów artystycznych. Za swoją szeroką działalność byłam wielokrotnie wyróżniania, otrzymałam m.in. dwukrotne Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Pasjonuje mnie praca z człowiekiem, obserwacja jego indywidualnego, bardzo delikatnego i unikalnego wewnętrznego świata, który za pomocą tańca i ruchu staram się wspierać, rozwijać i ukazywać. Obrazuje poprzez ruch schematy działania natury i interakcji działań społecznych. Ogromną przyjemnością jest dzielenie się tym z uczestnikami moich zajęć, dzięki temu zwiększają oni swoje kompetencje społeczne oraz osobistą samoświadomość. Pomysł na taki przekaz powstał z połączenia praw fizyki, psychiki i interakcji międzyludzkich… jest to efekt 20 letniej pracy z człowiekiem w sferze ciała. Swoje doświadczenie stawiam na wiedzy zdobytej na pięciotygodniowym kursie Analizy Ruchu wg Rudolfa Labana oraz Metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. W projekcie CUD odpowiadam za inspiracje oraz stronę fizyczną (cielesną, jak i odnoszącą się do praw natury).

Kościół św. Benona

ul. Piesza 1
Warszawa, Mazowieckie 00-230 Poland
+ Google Map